Devam Eden Projeler


BOTAŞ Kompresör İstasyonu

Ağrının Doğu Beyazıt ilçesinde bulunan BOTAŞ bünyesinde “Doğu Beyazıt Kompresör istasyonu ilave ünite kurulumu yapım işi” kapsamında çelik konstrüksiyon imalat ve montaj çalışmamız devam etmektedir.

Ayrıntılar

Derya-2 Regülatörü ve Hes

Gümüşhane ili Torul ilçesi sınırları içerisinde yapımında devam edilen Derya-2 Regülatörü ve Hes projesi kapsamında aşağıdaki işlerin yapımına devam edilmektedir.
Proje ölçülerinde imalatlarının şantiye içerisinde yatay-düzey taşımaların yapılması tünel içerisinde montajının yapılması ve testinin yapılarak işletmeye alınması.

Ayrıntılar

Emba Hunutlu Termik Santrali

Adana ilinin Yumurtalık ilçesinde kurulumu devam eden Emba Hunutlu Termik Santrali kapsamında “kömür taşıma konveyör hattı” projesine ait imalat ve montaj çalışmalarımız devam etmektedir.

Ayrıntılar

Reyhanlı Davutlar Regülatörü ve Hes

Hatay ilimizin Reyhanlı ilçesinde bulunan Davutlar Regülatörü ve Hes projesi kapsamında imalatına devam ettiğimiz projelerin bilgisi aşağıda belirtilmiştir.

Ayrıntılar

Kızılev Regülatörü ve Hes

Giresun ili Bulancak ilçesinde bulunan 15,312 MWm / 14,817 MWe kurulu gücündeki Kızılev Regülatörü ve Hes projesi için yapmakta olduğumuz imalatlar aşağıda belirtilmiştir.

Ayrıntılar

Şirvan Barajı ve Hidroelektrik Santrali

Siirt ilinin Şirvan ilçesinde bulunan Şirvan Barajı ve Hidroelektrik Santrali için yapmakta olduğumuz imalatlar aşağıda belirtilmiştir.

Ayrıntılar